Opinie inwestorów


Uśmiechnij się! Zadbam o Twoje wnętrze.
Uśmiechnij się! Zadbam o Twoje wnętrze.

Coraz częściej przychodzą do mnie klienci, którym zostałam polecona. Poczta pantoflowa działa :) Dziękuję za uznanie, cieszę się, że moje projekty sprawdzają się w praktyce i że współpraca ze mną jest miło wspominana.

Polecam się na przyszłość.

Sypialnia
Sypialnia

Michał R.

Panią Monikę Olejnik mogę absolutnie polecić jako świetnego architekta wnętrz. Doskonale wsłuchuje się w potrzeby klientów i projektuje wnętrza dostosowane do ich potrzeb, z uwzględnieniem możliwości finansowych. Współpraca jest bardzo sprawna. Pani Monika na każdym etapie przygotowuje kilka wersji i pomysłów, co bardzo ułatwia podjęcie decyzji. Zwraca również uwagę na detale, które mogą mieć kolosalne znaczenia użytkowe czy techniczne. Szczerze polecam!

Kuchnia
Kuchnia

Ilona O.

Bardzo udana współpraca. Potrzebowaliśmy projektu salonu z aneksem i dwóch łazienek ale gonił nas czas. Pani Monika stanęła na wysokości zadania. Wysłuchała naszych sugestii i po niedługim czasie mieliśmy gotowe projekty. Nie wymagały wielkich poprawek co tylko świadczy o tym, że słucha swoich klientów. Zdecydowanie polecamy :-)

Łazienka
Łazienka

Julia K.

Współpraca z panią Moniką Olejnik w 100% zasługuje na 5 gwiazdek. Pani Monika posiada nie tylko wyczucie estetyki i umiejętności w zakresie wykańczania wnętrz, ale też wiedzę fachową, przez co rozwiązania przez nią proponowane są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Pani Monika wsłuchuje się w potrzeby klienta, zarówno w kwestiach wizualnych, funkcjonalnych jak i budżetowych. Bierze pod uwagę inspiracje i projektuje wnętrza zupełnie w taki sposób, na jaki można mieć nadzieję nawiązując współpracę z architektem wnętrz. Oprócz tego Pani Monika oferuje wsparcie jeśli chodzi o wynajdowanie różnych produktów czy wyjaśnienie wątpliwości dotyczących projektu lub wprowadzania ewentualnych korekt już na etapie wykonawczym. Zupełnie szczerze mogę polecić studio pani Moniki Olejnik wszystkim zainteresowanym.

Salon
Salon

Anna G.

Współpraca z Panią Moniką przebiegała znakomicie. Od wsłuchania sie w nasze potrzeby, poprzez projekt znakomicie je oddający, aż po realizację i nadzór nad nią - w najdrobniejszych szczegółach - nawet tych, których nie przewidziała umowa. A co najważniejsze - to przesympatyczna i bardzo merytoryczna osoba. Polecam w 100%.

Salon z aneksem kuchennym
Salon z aneksem kuchennym

Bartosz Sz.

Współpraca z Panią Moniką to przyjemność. Przy pracach nad projektem wnętrz Pani Monika bardzo uważnie wsłuchuje się w oczekiwania i preferencje klientów, w wyniku czego przedstawiane projekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na etapie prac prezentowane są różne koncepcje co bardzo ułatwia podjęcie decyzji. Ponadto przygotowywane wizualizacje bardzo dobrze odwierciedlają finalny efekt końcowy. To co jeszcze warte zauważenia to fakt, że od razu z wizualizacjami Pani Monika przedstawia faktyczne produkty, które mogą być zastosowane przy wykańczaniu (co ważne produkty cenowo dostosowane są do możliwości klienta). Na koniec chciałbym podkreślić, że Pani Monika jest osobą łatwo nawiązująca dobry kontakt z klientem przez co współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a dodatkowo Pani Monika jest elastyczna w zakresie kontaktu z klientem. Pracownię Pani Moniki polecam w 100%.

Salon z otwartą kuchnią
Salon z otwartą kuchnią

Piort M.

Pierwszy raz korzystałem z usług studia projektowego i - patrząc z perspektywy czasu - uważam, że była to inwestycja warta każdej złotówki (a rynkowo cena nie była wcale wygórowana).
Do zaprojektowania było wnętrze segmentu o powierzchni 132m2 plus plan poddasza. Z zamówionych planów dostawaliśmy wszystko na czas (czasem z terminem "na wczoraj"). Nie było problemu z łączeniem wizji Pani Moniki z naszym wyobrażeniem wnętrza jak również z próbami typu "a jakby to wyglądało". Dodatkowo w wiele aspektach, o których po prostu nie miałem pojęcia, bazowałem na doświadczeniu Studia i z końcowego efektu jestem na prawdę zadowolony.
To, co na prawdę mnie pozytywnie zaskoczyło, to fakt nie tylko wykonania projektu, ale również rzetelnego doradztwa i podejścia nie tylko na efekt, ale i na funkcjonalność. Przygotowane plany były przejrzyste i zrozumiałe dla ekipy, która wykonywała prace (co wcale takie oczywiste nie jest). Podsumowując - Pani Monika to rzetelny i terminowy podwykonawca, który na pewno poradzi sobie z każdym wnętrzem. Dlatego polecam Ją wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości przy rozsądnej cenie.

Aranżacja kuchni
Aranżacja kuchni

Jerzy Z.

Polecam panią Monikę. Potrafi dobrać projekt do zasobności portfela oraz zaproponować różne warianty adaptacji i aranżacji pomieszczeń razem z "materiałami". Na początku trzeba zaznaczyć jakim dysponujemy budżetem. Dysponuje sprawdzoną 'ekipą' - ja z niej nie korzystałem.

 

 

Salon kąpielowy
Salon kąpielowy

Magda M.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w projekt. P. Monika dobrze wsłuchiwała się nasze potrzeby, ale proponowała też swoje rozwiązania. Oprócz pomysłów, udzielała także cennych rad - gdzie i za ile coś kupić - pomagała też w znajdywaniu tańszych opcji interesujących nas produktów. Z całą pewnością osoba godna polecenia, która każdy projekt traktuje z taką samą starannością i wagą.

Biuro podróży w C.H. Blue City Warszawa
Biuro podróży w C.H. Blue City Warszawa

Joanna Tworzydlak
Biuro Podróży Ostatniemiejsca.pl
CH Blue City poziom -1

Monika jest naprawdę solidna, rzetelna, ma fajne pomysły na wystrój. Dodatkowo jest elastyczna, zwraca uwagę na sugestie klienta i szuka najlepszego rozwiązania. Pomaga dopracować wszystkie elementy w najdrobniejszym szczególe. Wszystkim tym którzy szukają dobrego architekta polecam korzystanie z Jej usług :)

A jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć dzieło Moniki na żywo zapraszam do naszego biura.